baba ben nasıl oldum!! xD Logo

.
ÜYE OLDUKTAN SONRA REKLAM KALKACAKTIR !!!
baba ben nasıl oldum!! xD Logo

.
ÜYE OLDUKTAN SONRA REKLAM KALKACAKTIR !!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Reklam Alanı
Reklam Vermek İçin Tıklayınız
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Headquarters Gaming PRO [sXe] - 178.211.51.12
baba ben nasıl oldum!! xD Icon_minitimePtsi Ara. 15, 2014 1:31 pm tarafından nonofthem

» Çok Uzun Zaman Aradan Sonra Geri Dönüş : mem1998
baba ben nasıl oldum!! xD Icon_minitimeÇarş. Mayıs 23, 2012 7:37 pm tarafından mem1998

» Moderatör Alımı
baba ben nasıl oldum!! xD Icon_minitimeC.tesi Mart 10, 2012 6:11 pm tarafından Pyrokinezi

» Gold k1 kodu :)
baba ben nasıl oldum!! xD Icon_minitimeC.tesi Tem. 02, 2011 3:35 pm tarafından Reis61

» Warrock Bedava K1 İlk Kapan Alır ArkadaşLar Yöneticiler Lütfen Siz Almayın Kodu...
baba ben nasıl oldum!! xD Icon_minitimeC.tesi Mayıs 21, 2011 9:16 pm tarafından darkus2

» Muhteşem bir forum
baba ben nasıl oldum!! xD Icon_minitimeCuma Şub. 25, 2011 11:35 pm tarafından apachibebetto

En iyi yollayıcılar
★ÅDMÌN★ (702)
baba ben nasıl oldum!! xD Vote_lcapbaba ben nasıl oldum!! xD Voting_barbaba ben nasıl oldum!! xD Vote_rcap 
kadirselen (550)
baba ben nasıl oldum!! xD Vote_lcapbaba ben nasıl oldum!! xD Voting_barbaba ben nasıl oldum!! xD Vote_rcap 
★Mǿяpнiпé★ (355)
ByCeo35 (314)
Darth Vader (286)
KaRaeL (197)
NharkoZ (185)
samsafi (174)
Lucho~ (101)
bucalii35 (97)
Kimler hatta?
Toplam 11 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 11 Misafir :: 2 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 221 kişi Ptsi Eyl. 06, 2010 1:15 pm tarihinde online oldu.

Online Sayaç
Anahtar-kelime
pivot silah star

baba ben nasıl oldum!! xD

YazarMesaj
bucalii35
Moderatör
Moderatör
bucalii35

baba ben nasıl oldum!! xD Cc11
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 97
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/08/10
<b>Yaş</b> Yaş : 31
<b>Nerden</b> Nerden : çankırı
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
baba ben nasıl oldum!! xD S10

baba ben nasıl oldum!! xD Empty
MesajKonu: baba ben nasıl oldum!! xD   baba ben nasıl oldum!! xD Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 7:49 am

Çocuk: - "Babacım ya, ben nasıl oldum, çok merak ediyorum" diye ısrar edince... Adam, "Nasıl olsa bunu bu oğlana bi gün anlatmak durumunda kalacağım, iyisi mi simdi izah edim, hazır sormuşken, kurtulayım gıtsın bu ısten demıs ..bak evladım cok ii dinle zira bir daha anlatmayacagım...ananla baban bundan 7 sene evvel bir erenet cafede karsılastı..bir iki bakıstıktan sonra erenat cafenın müsait yerinie geçerler.baban memory stick ile usb ye baglantı kurdu anacıgın bu firsatı ii degerlendırerek memory stick ten 1 kactane dowloand indirdi xd..bu dangalak babanda 1 2 upluand gyukledi ama heyecandan firewall kullanmayı unuttugumuz aklımıza geldiğinde iş işten geçmişti ondan sonrada ne delete edebildik ne de cancel sonuc olarakda dokuz ay sonra ortaya felaket bır virüüss cıktı xdd

baba ben nasıl oldum!! xD
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gülmekten Öldüm Öldüm Dirildim :D Lütfen Herkez Okusun
» BABA BU NE
» Baba Yüreği
» Süleyman baba Ne yaptın yha
» Noel Baba-Nasreddin Hoca Farkı