Karadenizli,Kayserili ve Diyarbakırlı Logo

.
ÜYE OLDUKTAN SONRA REKLAM KALKACAKTIR !!!
Karadenizli,Kayserili ve Diyarbakırlı Logo

.
ÜYE OLDUKTAN SONRA REKLAM KALKACAKTIR !!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Reklam Alanı
Reklam Vermek İçin Tıklayınız
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Headquarters Gaming PRO [sXe] - 178.211.51.12
Karadenizli,Kayserili ve Diyarbakırlı Icon_minitimePtsi Ara. 15, 2014 1:31 pm tarafından nonofthem

» Çok Uzun Zaman Aradan Sonra Geri Dönüş : mem1998
Karadenizli,Kayserili ve Diyarbakırlı Icon_minitimeÇarş. Mayıs 23, 2012 7:37 pm tarafından mem1998

» Moderatör Alımı
Karadenizli,Kayserili ve Diyarbakırlı Icon_minitimeC.tesi Mart 10, 2012 6:11 pm tarafından Pyrokinezi

» Gold k1 kodu :)
Karadenizli,Kayserili ve Diyarbakırlı Icon_minitimeC.tesi Tem. 02, 2011 3:35 pm tarafından Reis61

» Warrock Bedava K1 İlk Kapan Alır ArkadaşLar Yöneticiler Lütfen Siz Almayın Kodu...
Karadenizli,Kayserili ve Diyarbakırlı Icon_minitimeC.tesi Mayıs 21, 2011 9:16 pm tarafından darkus2

» Muhteşem bir forum
Karadenizli,Kayserili ve Diyarbakırlı Icon_minitimeCuma Şub. 25, 2011 11:35 pm tarafından apachibebetto

En iyi yollayıcılar
★ÅDMÌN★ (702)
Karadenizli,Kayserili ve Diyarbakırlı Vote_lcapKaradenizli,Kayserili ve Diyarbakırlı Voting_barKaradenizli,Kayserili ve Diyarbakırlı Vote_rcap 
kadirselen (550)
Karadenizli,Kayserili ve Diyarbakırlı Vote_lcapKaradenizli,Kayserili ve Diyarbakırlı Voting_barKaradenizli,Kayserili ve Diyarbakırlı Vote_rcap 
★Mǿяpнiпé★ (355)
ByCeo35 (314)
Darth Vader (286)
KaRaeL (197)
NharkoZ (185)
samsafi (174)
Lucho~ (101)
bucalii35 (97)
Kimler hatta?
Toplam 20 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 20 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 221 kişi Ptsi Eyl. 06, 2010 1:15 pm tarihinde online oldu.

Online Sayaç
Anahtar-kelime
star pivot silah

Karadenizli,Kayserili ve Diyarbakırlı

YazarMesaj
Lucho~
| Paylaşımcı |
| Paylaşımcı |
Lucho~

Karadenizli,Kayserili ve Diyarbakırlı Cc11
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 101
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/09/10
<b>Yaş</b> Yaş : 32
<b>Nerden</b> Nerden : ist
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
Karadenizli,Kayserili ve Diyarbakırlı S10

Karadenizli,Kayserili ve Diyarbakırlı Empty
MesajKonu: Karadenizli,Kayserili ve Diyarbakırlı   Karadenizli,Kayserili ve Diyarbakırlı Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 2:48 pm

Bir Karadenizli, bir Kayserili ve bir Diyarbakırlı aynı trafik kazasında ölmüş. ...Cenazeleri dualarla, göz yaşlarıyla kaldırılmış. İki üç gün geçmiş, bir de bakmışlar ki Karadenizli, çıkmış mezardan, üstünü silkeleyerek geliyor.Önce büyük bir panik yaşanmış haliyle, sonra bakmış zombi mombi değil, bayağı kanlı canlı, cesaret edip yanına yanaşmış ve merakla sormuşlar:
-Yahu sen öteki dünyadan nasıl geri döndün?
Anlatmış:
- Öte tarafta da işler buradaki gibi yürüyormuş meğer, rüşvet, haksızlık, yolsuzluk...Geri göndermek için 5 bin dolar istediler, bastım parayı geri geldim.
- Eee, diğer iki arkadaş niye gelmedi?
- Vallahi ben gelirken, Kayserili hâlâ 3.500 dolara olmaz mı, yap bir indirimde ayağımız alışsın!' diye pazarlık ediyordu.
- Ya Diyarbakırlı?
- O da 'Ben vermem, Devlet versin!' diye inat ediyordu.)))))

Karadenizli,Kayserili ve Diyarbakırlı
1 sayfadaki 1 sayfası