KOMİK TELSİZ ANONSLARI KİTABI Logo

.
ÜYE OLDUKTAN SONRA REKLAM KALKACAKTIR !!!
KOMİK TELSİZ ANONSLARI KİTABI Logo

.
ÜYE OLDUKTAN SONRA REKLAM KALKACAKTIR !!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Reklam Alanı
Reklam Vermek İçin Tıklayınız
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Headquarters Gaming PRO [sXe] - 178.211.51.12
KOMİK TELSİZ ANONSLARI KİTABI Icon_minitimePtsi Ara. 15, 2014 1:31 pm tarafından nonofthem

» Çok Uzun Zaman Aradan Sonra Geri Dönüş : mem1998
KOMİK TELSİZ ANONSLARI KİTABI Icon_minitimeÇarş. Mayıs 23, 2012 7:37 pm tarafından mem1998

» Moderatör Alımı
KOMİK TELSİZ ANONSLARI KİTABI Icon_minitimeC.tesi Mart 10, 2012 6:11 pm tarafından Pyrokinezi

» Gold k1 kodu :)
KOMİK TELSİZ ANONSLARI KİTABI Icon_minitimeC.tesi Tem. 02, 2011 3:35 pm tarafından Reis61

» Warrock Bedava K1 İlk Kapan Alır ArkadaşLar Yöneticiler Lütfen Siz Almayın Kodu...
KOMİK TELSİZ ANONSLARI KİTABI Icon_minitimeC.tesi Mayıs 21, 2011 9:16 pm tarafından darkus2

» Muhteşem bir forum
KOMİK TELSİZ ANONSLARI KİTABI Icon_minitimeCuma Şub. 25, 2011 11:35 pm tarafından apachibebetto

En iyi yollayıcılar
★ÅDMÌN★ (702)
KOMİK TELSİZ ANONSLARI KİTABI Vote_lcapKOMİK TELSİZ ANONSLARI KİTABI Voting_barKOMİK TELSİZ ANONSLARI KİTABI Vote_rcap 
kadirselen (550)
KOMİK TELSİZ ANONSLARI KİTABI Vote_lcapKOMİK TELSİZ ANONSLARI KİTABI Voting_barKOMİK TELSİZ ANONSLARI KİTABI Vote_rcap 
★Mǿяpнiпé★ (355)
ByCeo35 (314)
Darth Vader (286)
KaRaeL (197)
NharkoZ (185)
samsafi (174)
Lucho~ (101)
bucalii35 (97)
Kimler hatta?
Toplam 12 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 12 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 221 kişi Ptsi Eyl. 06, 2010 1:15 pm tarihinde online oldu.

Online Sayaç
Anahtar-kelime
silah star pivot

KOMİK TELSİZ ANONSLARI KİTABI

3 posters
YazarMesaj
z4gR35
[_Game Master_]
[_Game Master_]
z4gR35

KOMİK TELSİZ ANONSLARI KİTABI Cc11
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 72
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/08/10
<b>Yaş</b> Yaş : 32
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir Bucaa!!
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
KOMİK TELSİZ ANONSLARI KİTABI S10

KOMİK TELSİZ ANONSLARI KİTABI Empty
MesajKonu: KOMİK TELSİZ ANONSLARI KİTABI   KOMİK TELSİZ ANONSLARI KİTABI Icon_minitimeCuma Eyl. 24, 2010 12:09 pm

Polis’in komik telsiz anonsları kitap oldu

Emniyet genel müdür yardımcısı Feyzullah Arslan, polis telsizinden geçen esprili konuşmaları ve polisler arasında yaşanan komik olayları anlatan bir kitap yazdı.

Komik polis ananslarının yer aldığı kitap 'Gül, güldür, düşündür' adıyla piyasaya çıktı.

KAÇAN TOSUNUN EŞGALİ

Kurban Bayramında, kurbanlık bir dana ipini koparıp kaçar.

45:36- Merkez; vatandaşın beyanına göre, orta kilolu, kara renkli, boynuzlu bir tosun kaçmış.

Merkez- Anlaşıldı. İstasyonlar not alın. 10 dakika önce, il merkezinde kaybolan tosunun eşgalini veriyorum.

ANANIN YERİNDE

74:43- Merkez

Dinliyorum merkez.

Ananın Yeri'nde (Lokanta ismi) kavga ihbarı alıyoruz. Ekibiniz intikal etsin efendim.

Anlaşıldı merkez, Ananın Yeri'ne ekibimle birlikte seyir halindeyim. bilahare bilgi veririm.

EKİPLERİN ALAYINA İNTİKAL

Merkez- 45:10

45:10- Dinliyorum merkez.

X sokak, X numara önünde malum şahıslar arasında kavga ihbarı alıyoruz. Uygun gördüğünüz bir ekibi sevk edebilir miyiz?

45:10- Anlaşıldı merkez, bir ekip yetmez, ekiplerin alayı, belirtilen adrese entikal etsin.

TAM ARKANIZDAYIM EFENDİM

38:10- Merkez

Dinliyorum efendim.

Şu an nerede bulunuyorsunuz?

Tam arkanızdayım efendim.

CENAZELER HAREKET ETTİ

Merkez-54:36

54:36- Dinliyorum merkez

Camide son durum nedir?

Cenazeler hareket etti, mezarlığa seyir halindeler!

HAVA YAĞIŞLI ZEMİN KURU

Merkez-59:45- (Trafik ekibi) Mevki ve yol durumunu bildirin.

Merkez, hava yağışlı, zemin kuru, yolda kalan araç yok.

Merkez-59:45- Yakın kanala geçin.

(Yakın, rölesiz kanala geçerler)

Merkez konuşuyor. Hava yağışlıysa, zemin nasıl kuru oluyor?

Biz anonsu yaparken tünelden geçiyorduk efendim.

HANGİ MALUM ŞAHIS

Merkez-45:55, malum yerde misiniz?

Merkez, malum yerden, malum yere seyir halindeyiz.

(Bir süre sonra) Merkez, malum yerden, malum yere intikal ettik. Malum şahsı, malum yerde gördük. Malum şahıs, malum şekilde duruyor.

45:55- Hangi malum şahıstan bahsediyorsunuz?

Heyecanlı bir ses:
Bakımlıyız.Com - [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]"Merkez tarandık".
Merkez:
"Hayır efendim aranmadınız".

4512:
"Merkez! Alet kontrol"
Merkez:
"Elinizdeki alet değilKOMİK TELSİZ ANONSLARI KİTABI Smilev cihaz".
4512:
"Aletin cihaz olduğu anlaşıldı merkez".

4512:
"MerkezKOMİK TELSİZ ANONSLARI KİTABI Smilev hırsız kaçıyor!"
Merkez:
"AnlaşıldıKOMİK TELSİZ ANONSLARI KİTABI Smilev nereden nereye kaçıyor?"
4512:
"Şuraya doğru kaçıyor".
Merkez:
"Biri 4512'den telsizi alsınKOMİK TELSİZ ANONSLARI KİTABI Smilev adam gibi tarif etsin".

3345:
"Yonca Evcimik konserindeki son durum nedir?"
6220:
"Henüz Abone'yi söylemedi amirim".

Şöför:
"MüdürümKOMİK TELSİZ ANONSLARI KİTABI Smilev araç intikal etsin mi?"
Müdür:
"EtsinKOMİK TELSİZ ANONSLARI KİTABI Smilev ama içinde şöförüde olsun".

Merkez:
"Camide son durum nedir?"
5436:
"Cenazeler mezarlığa seyir halindeler".

4536:
"MerkezKOMİK TELSİZ ANONSLARI KİTABI Smilev orta kiloluKOMİK TELSİZ ANONSLARI KİTABI Smilev kara renkliKOMİK TELSİZ ANONSLARI KİTABI Smilev boynuzlu bir tosun kaybolmuş".
Merkez:
"Anlaşıldı. İstasyonlar not alın. Kaybolan tosun eşkali veriyorum".

3370:
"Bir minibüs at arabasına çarpmışKOMİK TELSİZ ANONSLARI KİTABI Smilev at vefat etmiş".
Merkez:
"Başın sağ olsun evladım.

Merkez:
"Ananın Yeri'nde kavga ihbarı var. Ekip intikal etsin".
7443:
"Anlaşıldı MerkezKOMİK TELSİZ ANONSLARI KİTABI Smilev
Ananın Yeri'ne ekibimle seyir halindeyiz".

5690:
"Burada çekilmesi gereken bir araç var".
5491:
"EfendimKOMİK TELSİZ ANONSLARI KİTABI Smilev ben sahilden intikal ediyorum".
Merkez:
"91KOMİK TELSİZ ANONSLARI KİTABI Smilev sen bulunduğun yerde kalKOMİK TELSİZ ANONSLARI KİTABI Smilev 31 çeksin".

7553:"Kaçan aracı takip halindeyiz".
Merkez: "Anlaşıldı. Mevkiiniz?"
7553:"Kaybolduk Merkez!..."

Merkez:"Mevkiiniz?"
4566:"Cumhuriyet caddesi".
Merkez:"Tam mevkiiniz?"
4566:"Arabadayız Merkez".

5452: "Bahse konu aracı aldıkKOMİK TELSİZ ANONSLARI KİTABI Smilev inceliyoruzKOMİK TELSİZ ANONSLARI KİTABI Smilev tamam"
Merkez: "Araç alkollü mü?"
5452: "Olumsuz efendimKOMİK TELSİZ ANONSLARI KİTABI Smilev araç dizelmiş".

5433:
"Caddede şüpheli bir paket var."
Merkez:
"AnlaşıldıKOMİK TELSİZ ANONSLARI KİTABI Smilev çevre güvenliğini alınKOMİK TELSİZ ANONSLARI KİTABI Smilev
pakete dokunmayın. Uzman ekip seyir halinde
5433:

"Uzman ekibe gerek yok. Paket boş".
Merkez:
"Nereden anladınızKOMİK TELSİZ ANONSLARI KİTABI Smilev
'Çevre güvenliğini alın' demiştik".
5433:
" Üzerinden kamyon geçti efendim".

Merkez:
"İskeledeki aracın belgelerini alın".
5426:
"Araç feribota binmekte..."
Merkez:
"Belgeleri muhakkak alın".
5426:
"Doğrudur MerkezKOMİK TELSİZ ANONSLARI KİTABI Smilev ben de feribota biniyorum".
5426:
"Aracın belgelerini aldım".
Merkez:
"Derhal merkez karakoluna intikal edin".
5426:
"Olumsuz Merkez. Feribot hareket etti. Ben karşıya geçiyorum. 17.00 feribotu ile dönerim".

VE BİRKAÇ KOMİK POLİS DİALOGLARI

kiziltoprak kirmizi isiklarda duran trafik polisi ters yönden gelen araba söförüne seslenir:
- 34 gv 713 !
- bugün çok para kazandin herhalde ?
- acelem var, sanslisin...

--------------------------------------------------------------------------------

- phhh!...adanali devam et!
- phsss!..adanali kime diyom devam eeeeyyyt!
- aaaauueee!..ulen kulaana salgam mi kaçti kime diyom yürüsene! ( phhh & phsss ; megafondan çikan tiz sesler

--------------------------------------------------------------------------------

- 34 vg 0983 sagaaa çekhh
- 34 vg 0983 sagaaa çekhh
- sola demedik öküzzzzzzz saga çekhh

göztepe soyak site'sinin önünden yürüyorum...birden polis bir bmw'yi durdurdu...polislerden biri indi digeri de icerden bakiyor, ben de yana döndüm bakiyorum öyle, enteresan geldi adam sarhos falandi, biraz bakiyim eglenirim diye düsündüm...içerideki polis birden megafonla ;
-" önüne dön, önüne dön, kendi tipine bak sen soytari " dedi..

mecidiyeköy'de bir sabah erken,polis otosu arabanin tekine sesleniyor ;
- " zabahinan ceza yazdirma zabahinan " (sabah ile demek istiyor)

Söförün biri trafik sıkısık iken park yasagi olan yere direksiyonu kirar ve durur...polis ;
- "beyaz uno çek kardesim park yasak" ....gibilerinden bir anons yapar... söför el kol hareketleri yardimiyla
- "abi ekmek almaya geçiyom hemen çikacam" der !...
yarim saat kadar sonra elini kolunu sallaya sallaya çikinca polis anonsu patlatir...
- "beyaz uno ekmek nerde lan ?"

polisler arabayi sürenin tipine göre hitap etmesini de bilirler ;
- sarisin bayan saa çeker misiniz diyorum lütfen..
- beyefendi... biyikli... bekleme yapma
- deri ceketli.. et benli.. hade..
- duymuyormusun lan gözlüklü zibidi

olay çankaya'da geçiyor...ankarada patates sogan satan megafonlu bir kamyonet,polis anons yapiyor...
-06 mn 1945 ilerleeeeeee
kamyonetin megafonundan cevap geliyor.....
-okeyyyyyy..................

kadikoy kusdili'ndeki dort yol agzinda trafik çok sikisik oldugu için surekli polis otosu bekler. trafik polisleri megafonla bagirarak trafigi idare ediyolar iste. neyse bagiriyo eleman
-"34 pts 723 lutfen saga çek"
o sirada ordan geçmekte olan oteki trafik otosu megafonla espiri yapiyor bunlara:
- "lutfenini yiyim senin, bu ne kibarlik lan mistafaa?"

atakoy'de bir arkadasimda sabahlamistim. sabah otobuse bincem ama mekani bilmedigim için duragi sorcak birilerini ariyorum. kimseler geçmiyo, neyse sonunda bir polis otosu gordum. tarif ettiler duragi:
- "su bakkali gec ilerle, agacin ordan saga kir ordan sola..."
tesekkür edip yurumeye basladim. biraz yürümemistim ki arkadan bir megafon:
-"oglum agacin ordan sola kirsana lan, bak bak bak dinniyomu hiç, huss alooo"
duragi bulana kadar ekip otosu arkamdan bagirip durdu.

bir trafik polisi incisi daha...bu sefer ankara'dayiz, ziya gokalp'deki ust gecitten gecmekteyiz. altimizda, pamukbank'in önünde duran ekip otosunun megafonundan cikanlar aynen soyle:
-" ticari devam etms 489 devam et! isitme engelli devam et!"
(bilmeyenler için: isitme engelli vatandaslarimiz in arac plakalarinda ozel bir isaret bulunmakta!)

iki sevgili arabadarılar ve seyir halindeyken öpüşmeye başlarlar bunu gören polis anonsu patlatır "şişt gençler yiyişmeyin"

sabaha doğru nöbetçi olan ekip arabayı sağa çeker ve dinlenmeye başlarlar arabanın camları açıktır ve o sırada ordan bir mercedes son sürat geçerken yerdekii suyu açık olan camdan polislerin üstüne sıçratır ve ardından anons gelir "mercedes ananı .ikeyim

KAÇAN TOSUNUN EŞGALİ

Kurban Bayramında, kurbanlık bir dana ipini koparıp kaçar.

45:36- Merkez; vatandaşın beyanına göre, orta kilolu, kara renkli, boynuzlu bir tosun kaçmış.

Merkez- Anlaşıldı. İstasyonlar not alın. 10 dakika önce, il merkezinde kaybolan tosunun eşgalini veriyorum.

ANANIN YERİNDE

74:43- Merkez

Dinliyorum merkez.

Ananın Yeri'nde (Lokanta ismi) kavga ihbarı alıyoruz. Ekibiniz intikal etsin efendim.

Anlaşıldı merkez, Ananın Yeri'ne ekibimle birlikte seyir halindeyim. bilahare bilgi veririm.

EKİPLERİN ALAYINA İNTİKAL

Merkez- 45:10

45:10- Dinliyorum merkez.

X sokak, X numara önünde malum şahıslar arasında kavga ihbarı alıyoruz. Uygun gördüğünüz bir ekibi sevk edebilir miyiz?

45:10- Anlaşıldı merkez, bir ekip yetmez, ekiplerin alayı, belirtilen adrese entikal etsin.

TAM ARKANIZDAYIM EFENDİM

38:10- Merkez

Dinliyorum efendim.

Şu an nerede bulunuyorsunuz?

Tam arkanızdayım efendim.

CENAZELER HAREKET ETTİ

Merkez-54:36

54:36- Dinliyorum merkez

Camide son durum nedir?

Cenazeler hareket etti, mezarlığa seyir halindeler!

HAVA YAĞIŞLI ZEMİN KURU

Merkez-59:45- (Trafik ekibi) Mevki ve yol durumunu bildirin.

Merkez, hava yağışlı, zemin kuru, yolda kalan araç yok.

Merkez-59:45- Yakın kanala geçin.

(Yakın, rölesiz kanala geçerler)

Merkez konuşuyor. Hava yağışlıysa, zemin nasıl kuru oluyor?

Biz anonsu yaparken tünelden geçiyorduk efendim.

HANGİ MALUM ŞAHIS

Merkez-45:55, malum yerde misiniz?

Merkez, malum yerden, malum yere seyir halindeyiz.

(Bir süre sonra) Merkez, malum yerden, malum yere intikal ettik. Malum şahsı, malum yerde gördük. Malum şahıs, malum şekilde duruyor.

45:55- Hangi malum şahıstan bahsediyorsunuz?
★ÅDMÌN★
[By_Admin İyi Forumlar Diler]
[By_Admin İyi Forumlar Diler]
★ÅDMÌN★

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 702
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/08/10
<b>Yaş</b> Yaş : 33
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: KOMİK TELSİZ ANONSLARI KİTABI   KOMİK TELSİZ ANONSLARI KİTABI Icon_minitimeCuma Eyl. 24, 2010 12:52 pm

hEPSİNİ okuyaadım Ama Güzelmiş Very Happy
http://tazeforum.ile.biz
NharkoZ
Moderatör
Moderatör
NharkoZ

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 185
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/08/10
<b>Yaş</b> Yaş : 28
<b>Nerden</b> Nerden : Geldiğimi Bilmiyorum :D

MesajKonu: Geri: KOMİK TELSİZ ANONSLARI KİTABI   KOMİK TELSİZ ANONSLARI KİTABI Icon_minitimePtsi Ocak 17, 2011 10:52 pm

Hehehe Eline Sağlık

KOMİK TELSİZ ANONSLARI KİTABI
1 sayfadaki 1 sayfası