Okul Öğrenci Fıkrası Logo

.
ÜYE OLDUKTAN SONRA REKLAM KALKACAKTIR !!!
Okul Öğrenci Fıkrası Logo

.
ÜYE OLDUKTAN SONRA REKLAM KALKACAKTIR !!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Reklam Alanı
Reklam Vermek İçin Tıklayınız
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Headquarters Gaming PRO [sXe] - 178.211.51.12
Okul Öğrenci Fıkrası Icon_minitimePtsi Ara. 15, 2014 1:31 pm tarafından nonofthem

» Çok Uzun Zaman Aradan Sonra Geri Dönüş : mem1998
Okul Öğrenci Fıkrası Icon_minitimeÇarş. Mayıs 23, 2012 7:37 pm tarafından mem1998

» Moderatör Alımı
Okul Öğrenci Fıkrası Icon_minitimeC.tesi Mart 10, 2012 6:11 pm tarafından Pyrokinezi

» Gold k1 kodu :)
Okul Öğrenci Fıkrası Icon_minitimeC.tesi Tem. 02, 2011 3:35 pm tarafından Reis61

» Warrock Bedava K1 İlk Kapan Alır ArkadaşLar Yöneticiler Lütfen Siz Almayın Kodu...
Okul Öğrenci Fıkrası Icon_minitimeC.tesi Mayıs 21, 2011 9:16 pm tarafından darkus2

» Muhteşem bir forum
Okul Öğrenci Fıkrası Icon_minitimeCuma Şub. 25, 2011 11:35 pm tarafından apachibebetto

En iyi yollayıcılar
★ÅDMÌN★ (702)
Okul Öğrenci Fıkrası Vote_lcapOkul Öğrenci Fıkrası Voting_barOkul Öğrenci Fıkrası Vote_rcap 
kadirselen (550)
Okul Öğrenci Fıkrası Vote_lcapOkul Öğrenci Fıkrası Voting_barOkul Öğrenci Fıkrası Vote_rcap 
★Mǿяpнiпé★ (355)
ByCeo35 (314)
Darth Vader (286)
KaRaeL (197)
NharkoZ (185)
samsafi (174)
Lucho~ (101)
bucalii35 (97)
Kimler hatta?
Toplam 23 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 23 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 221 kişi Ptsi Eyl. 06, 2010 1:15 pm tarihinde online oldu.

Online Sayaç
Anahtar-kelime
silah pivot star

Okul Öğrenci Fıkrası

2 posters
YazarMesaj
KaRaeL
ÖzeL ÜyE
ÖzeL ÜyE
KaRaeL

Okul Öğrenci Fıkrası Cc11
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 197
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/08/10
<b>Yaş</b> Yaş : 34
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
Okul Öğrenci Fıkrası S10

Okul Öğrenci Fıkrası Empty
MesajKonu: Okul Öğrenci Fıkrası   Okul Öğrenci Fıkrası Icon_minitimePerş. Eyl. 23, 2010 5:50 pm

bir gün Ali'nin öğretmeni sınıfa ödev olarak beş cümle yazıp gelin demiş. Ali eve gelince babası futbol izlerken sormuş "baba bana bir cümle" söylermisin? babası bir oyuncuya sinirlendiğinden "p.ç." demiş Ali de bunu yazmış. Annesi yemek pişirirken sormuş anne bana bir cümle söylermisin? annesi yemekte sanayağ kullandığından "sana sana sana" demiş. Bunu da yazmış. ablası sevgilisiyle konuşurken abla bana bir cümle söyler misin? ablası "ay şekerim bu gün gelemem yarın geleyim." demiş. Abisi de tiyatroya çalışırken abi bana bir cümle söyler misin? Abisi "beeen tarzan, beeen tarzan." demiş. küçük kardeşi gameboy oynarken kardeşim bana bir cümle söyler misin? kardeşi "pili bittiii, pili bittiii" demiş. okula geldiğinde öğretmeni Ali'ye sen ne yazdın demiş. Ali de "o.ç" öğretmeni sen kime diyorsun? "sana sana sana" öğretmeni "gel müdüre gidiyoruz." Ali "ay şekerim bu gün gelemem yarın geleyim." öğretmen "sen kim oluyorsun? Ali "beeen tarzan, beeen tarzan." öğretmen bayılmış. Ali "pili bittiii, pili bittiii" demiş.
bucalii18
| Acemi |
| Acemi |

Okul Öğrenci Fıkrası Cc11
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 16
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/08/10
<b>Yaş</b> Yaş : 32
Okul Öğrenci Fıkrası S10

Okul Öğrenci Fıkrası Empty
MesajKonu: Geri: Okul Öğrenci Fıkrası   Okul Öğrenci Fıkrası Icon_minitimePtsi Eyl. 27, 2010 3:24 pm

Allahım ne komık bi fıkra güldüm ölmekten Very Happy

Okul Öğrenci Fıkrası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Okul Öğrenci Fıkrası
» Okul Öğrenci Fıkrası
» Okul Öğrenci Fıkrası
» E-okul Notları Degiştirme :D
» Kayseri fıkrası